WEDSTRIJD
21.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Sebestova | Pika Doberlet | 6-1, 6-0 | W40 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
Ivana Sebestova | Pika Doberlet | |
1e Service % | 18/35 (51%) | 13/39 (33%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/18 (78%) | 6/13 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 4/26 (15%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/39 (74%) | 13/35 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/74 (69%) | 23/74 (31%) |
Dubbele fouten | 4 | 10 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pika Doberlet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivana Sebestova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Pika Doberlet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ivana Sebestova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Pika Doberlet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ivana Sebestova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Pika Doberlet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ivana Sebestova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pika Doberlet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ivana Sebestova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Pika Doberlet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ivana Sebestova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Pika Doberlet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovenia
28.11.05, 18 Jaar
28.11.05, 18 Jaar
Ivana Sebestova vs. Pika Doberlet - onderlinge wedstrijden
21.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Ivana Sebestova | Pika Doberlet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W40 Otocec | Clay |
Ivana Sebestova form & Pika Doberlet form
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 7-5, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |
Pika Doberlet - laatste wedstrijden
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |