WEDSTRIJD
29.11.21 | Kwalif. | Iveta Dapkute | Alina Michalitsch | 6-3, 6-4 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
Iveta Dapkute vs. Alina Michalitsch - onderlinge wedstrijden
29.11.21 | Kwalif. | Iveta Dapkute | Alina Michalitsch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Iveta Dapkute form & Alina Michalitsch form
Iveta Dapkute - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - scratch | wedstrijd detail |
Alina Michalitsch - laatste wedstrijden
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |