WEDSTRIJD
01.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Jacqueline Cabaj Awad | Lia Karatancheva | 6-4, 6-1 | W25 Santo | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jacqueline Cabaj Awad vs. Lia Karatancheva - onderlinge wedstrijden
02.02.22 | 1e ronde | Jacqueline Cabaj Awad | Lia Karatancheva | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
01.06.21 | 2e ronde van de kwal. | Jacqueline Cabaj Awad | Lia Karatancheva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Santo | Hard |
Jacqueline Cabaj Awad form & Lia Karatancheva form
Jacqueline Cabaj Awad - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vrnjacka - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |