WEDSTRIJD
14.09.20 | 1e ronde | Jade Suvrijn | Anna Morgina | 6-4, 6-3 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
0-0, 15-40, 40-40 | ||
Jade Suvrijn | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Anna Morgina | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Jade Suvrijn | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
Jade Suvrijn | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-4 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Jade Suvrijn | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-A[BP] | ||
Jade Suvrijn | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Anna Morgina | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Jade Suvrijn | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-1 | Anna Morgina | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Jade Suvrijn | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Anna Morgina | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jade Suvrijn | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Anna Morgina | |
0-0 | ||
Jade Suvrijn | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Anna Morgina | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jade Suvrijn vs. Anna Morgina - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 1e ronde | Jade Suvrijn | Anna Morgina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Jade Suvrijn form & Anna Morgina form
Jade Suvrijn - laatste wedstrijden
W60 Montpellier - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Meliss | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
15.06.21 Kwalif. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Loudmilla Bencheikh | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-75, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
16.04.21 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Estelle Cascino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.04.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
19.03.21 Kwartfinale | vs. Emeline Dartron | 3-6, 0-3, - Jade Suvrijn - scratch | wedstrijd detail | |
18.03.21 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.21 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.21 Kwalif. | vs. Irys Ekani | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Marina Yudanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.06.20 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Estelle Cascino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Anastasia Pribylova | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Sophia Biolay | 3-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Luna Meers | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Anna Morgina - laatste wedstrijden
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.21 1e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Moscow - Clay | ||||
24.07.21 Halve finale | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.21 Kwartfinale | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.07.21 2e ronde | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.21 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
23.06.21 2e ronde | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.21 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.01.21 Kwartfinale | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.21 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.01.21 1e ronde | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.01.21 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.11.20 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.20 Kwartfinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.20 2e ronde | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.10.20 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.20 1e ronde | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.10.20 Halve finale | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.20 Kwartfinale | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |