WEDSTRIJD
16.02.23 | 2e ronde | Jaeda Daniel | Riko Sawayanagi | 7-5, 6-4 | W15 Ipoh | Hard |
STATISTIEKEN
Jaeda Daniel | Riko Sawayanagi | |
1e Service % | 49/68 (72%) | 67/89 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/49 (71%) | 35/67 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/19 (32%) | 11/22 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 27/68 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/157 (54%) | 73/157 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jaeda Daniel | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaeda Daniel | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jaeda Daniel | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jaeda Daniel | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jaeda Daniel | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaeda Daniel | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jaeda Daniel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaeda Daniel | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaeda Daniel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jaeda Daniel | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Riko Sawayanagi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jaeda Daniel | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaeda Daniel vs. Riko Sawayanagi - onderlinge wedstrijden
16.02.23 | 2e ronde | Jaeda Daniel | Riko Sawayanagi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Ipoh | Hard |
Jaeda Daniel form & Riko Sawayanagi form
Jaeda Daniel - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nauhany Vitoria Leme Da Silva | 4-6, 6-4, 6-70 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 6-73, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alicia Herrero Linana | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
29.02.24 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Isabella Kruger | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Abigayel Vosloo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sophie Chang | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Allura Zamarripa | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Katerina Mandelikova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Cisse-Ignatiev | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Yolande Leacock | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jada Bui | 3-6, 1-0, Jada Bui - scratch | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yolande Leacock | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Yasmine Kabbaj | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Eleejah Inisan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Jessica Marmorstein | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danielle Willson | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Tori Kinard | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Ma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |