WEDSTRIJD
04.07.16 | 1e ronde | Jaimee Fourlis | Lauryn John-Baptiste | 6-2, 6-3 | Wimbledon (juniors) | Grass |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jaimee Fourlis | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jaimee Fourlis | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jaimee Fourlis | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Lauryn John-Baptiste | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jaimee Fourlis vs. Lauryn John-Baptiste - onderlinge wedstrijden
04.07.16 | 1e ronde | Jaimee Fourlis | Lauryn John-Baptiste | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Wimbledon (juniors) | Grass |
Jaimee Fourlis form & Lauryn John-Baptiste form
Jaimee Fourlis - laatste wedstrijden
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Maya Joint | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 6-4, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Savinykh | 7-68, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Astra Sharma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Natsumi Kawaguchi | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polona Hercog | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Berlin - Grass | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 3-6, 7-5, Xinyu Wang - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.06.23 Kwalif. | vs. Peyton Stearns | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
31.05.23 2e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-1, - Jaimee Fourlis - scratch | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Madrid - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Lauryn John-Baptiste - laatste wedstrijden
W25 Foxhills - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.23 2e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
06.03.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.23 Kwalif. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |