WEDSTRIJD
05.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Jamie Jillissen | Sophia Fry | 6-1, 6-2 | Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Holland
16.12.97, 26 Jaar
16.12.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
31.07.00, 23 Jaar
31.07.00, 23 Jaar
Jamie Jillissen vs. Sophia Fry - onderlinge wedstrijden
05.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Jamie Jillissen | Sophia Fry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Minsk | Clay |
Jamie Jillissen form & Sophia Fry form
Jamie Jillissen - laatste wedstrijden
Cairo - Clay | ||||
11.12.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Klymenko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aida Kalimullina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
04.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nermeen Shawky | 7-5, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Madina | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
21.11.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Schoonhoven - Clay | ||||
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.17 Kwalif. | vs. Dainah Cameron | 7-65, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - Clay | ||||
22.08.17 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oldenzaal - Clay | ||||
16.08.17 1e ronde | vs. Deborah Kerfs | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Juliette Bastin | 6-71, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.17 Kwalif. | vs. Donnaroza Gouvernante | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
02.08.17 1e ronde | vs. Samantha Harris | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
26.07.17 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Targu Jiu - Clay | ||||
20.07.17 2e ronde | vs. Maria Mateas | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.17 1e ronde | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Amstelveen - Clay | ||||
10.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Carolin Schmidt | 7-61, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.17 Kwalif. | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Middelburg - Clay | ||||
05.07.17 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Kaltenkirchen - Clay | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Wuarin | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Prochazkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.17 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Sadafmoh Tolibova | 7-5, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alexsandra Zhazhelo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Mekhtieva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.17 Kwalif. | vs. Gerda Zykute | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
05.06.17 2e ronde van de kwal. | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Sophia Fry - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kirra Bond-Scott | 4-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maahi Shah | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Bursulaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zoe Theodorakopoulos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Leahy | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maia Stallworthy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helen Parsons | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zali Morris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riko Sawayanagi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Junri Namigata | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Eva Harris | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 Kwalif. | vs. Jamie Lau | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Madison Frahn | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amber Sharp | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Schwarz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ureke | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Nikol Ruseva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bucha - Clay | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Pinaieva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Batumi - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Kuznetsova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 2-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrija Runcha | 6-2, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Singapore - Hard | ||||
20.05.19 Kwalif. | vs. Nikita Uberoi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |