WEDSTRIJD
11.09.20 | Kwartfinale | Jana Cepelova | Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | W25 Prague | Clay |
STATISTIEKEN
Jana Cepelova | Jesika Maleckova | |
1e Service % | 61/95 (64%) | 38/90 (42%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/61 (67%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/34 (47%) | 24/52 (46%) |
Benutte Breakpoints | 8/11 (73%) | 3/14 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/90 (51%) | 38/95 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 103/185 (56%) | 82/185 (44%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Cepelova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 3-5, 3-6 | ||
6-73 |
3 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Cepelova vs. Jesika Maleckova - onderlinge wedstrijden
11.09.20 | Kwartfinale | Jana Cepelova | Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
09.07.12 | 2e ronde | Jana Cepelova | Jesika Maleckova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Aschaffenburg | Clay |
Jana Cepelova form & Jesika Maleckova form
Jana Cepelova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 Finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.09.20 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.20 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - scratch | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.11.19 2e ronde | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Haven - Hard | ||||
05.09.19 3e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 2e ronde | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Sutherland | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |