WEDSTRIJD
21.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jana Cepelova | Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | Doha | Hard |
STATISTIEKEN
Jana Cepelova | Varvara Gracheva | |
1e Service % | 59/108 (55%) | 44/91 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/59 (68%) | 21/44 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/49 (39%) | 25/47 (53%) |
Benutte Breakpoints | 7/15 (47%) | 6/19 (32%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/91 (49%) | 49/108 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 7 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Varvara Gracheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Varvara Gracheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Varvara Gracheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jana Cepelova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Varvara Gracheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jana Cepelova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jana Cepelova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Cepelova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Cepelova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Varvara Gracheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-3 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jana Cepelova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Cepelova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Cepelova vs. Varvara Gracheva - onderlinge wedstrijden
21.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Jana Cepelova | Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | Doha | Hard |
Jana Cepelova form & Varvara Gracheva form
Jana Cepelova - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilovic | 7-5, 7-68 | wedstrijd detail | |
Gaiba - Grass | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava - I. hard | ||||
17.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cori Gauff | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
13.09.20 Finale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
12.09.20 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.20 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.20 2e ronde | vs. Miriam Kolodziejova | 6-74, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
29.08.20 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-75, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Margot Yerolymos | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
22.02.20 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-3, - Jana Cepelova - scratch | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
15.11.19 Kwartfinale | vs. Vitalia Diatchenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
08.11.19 Kwartfinale | vs. Kurumi Nara | 6-77, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.11.19 2e ronde | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Martina Trevisan | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Moscow - I. hard | ||||
15.10.19 1e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
New Haven - Hard | ||||
05.09.19 3e ronde | vs. Usue Maitane Arconada | 0-6, 1-4, - Jana Cepelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 2e ronde | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Varvara Gracheva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 7-63, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Cori Gauff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Tatjana Maria | 0-3, Tatjana Maria - scratch | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |