WEDSTRIJD
25.01.22 | 1e ronde | Jana Fett | Ambre Feder | 6-0, 6-0 | W25 Loughborough | I. hard |
STATISTIEKEN
Jana Fett | Ambre Feder | |
1e Service % | 24/33 (73%) | 22/35 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 7/22 (32%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/9 (56%) | 3/13 (23%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/35 (71%) | 8/33 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ambre Feder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Jana Fett | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ambre Feder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Fett | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ambre Feder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
13.06.00, 23 Jaar
13.06.00, 23 Jaar
Jana Fett vs. Ambre Feder - onderlinge wedstrijden
25.01.22 | 1e ronde | Jana Fett | Ambre Feder | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Loughborough | I. hard |
Jana Fett form & Ambre Feder form
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Ambre Feder - laatste wedstrijden
W25 Glasgow - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Birmingham - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.12.21 1e ronde | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.21 Kwalif. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.21 Kwalif. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.21 Kwalif. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.09.21 1e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |