WEDSTRIJD
12.10.20 | Kwalif. | Jana Fett | Mallaurie Noel | 6-2, 6-2 | W25 Cherbourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Jana Fett | Mallaurie Noel | |
1e Service % | 29/54 (54%) | 33/47 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/29 (83%) | 18/33 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/25 (52%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/47 (49%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mallaurie Noel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Fett | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jana Fett | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Mallaurie Noel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Jana Fett | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mallaurie Noel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Jana Fett | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mallaurie Noel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jana Fett | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mallaurie Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Fett | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mallaurie Noel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Fett vs. Mallaurie Noel - onderlinge wedstrijden
12.10.20 | Kwalif. | Jana Fett | Mallaurie Noel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Cherbourg | I. hard |
Jana Fett form & Mallaurie Noel form
Jana Fett - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Celine Naef | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-611 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sara Sarinova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliona Falei | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | Taylor Townsend - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Rebecca Marino | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Victoria Mboko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ariana Arseneault | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
16.09.23 Kwalif. | vs. Grace Min | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Zeynep Sonmez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Mallaurie Noel - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Schena Benamar | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sofia Sewing | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Stefani Webb | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Lincer | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Alice Tubello | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Codino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
14.10.22 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.22 2e ronde | vs. Margot Yerolymos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Jade Bornay | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Camille Moga | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-5, - Mallaurie Noel - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Joana Baptista | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Rebeka Stolmar | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Daria Snigur | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
29.03.22 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |