WEDSTRIJD
18.01.22 | 1e ronde | Jana Kolodynska | Andrea Gamiz | 6-4, 6-76, 6-2 | W25 Florianopolis | Hard |
STATISTIEKEN
Jana Kolodynska | Andrea Gamiz | |
1e Service % | 53/93 (57%) | 75/110 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/53 (72%) | 44/75 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/40 (48%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/110 (45%) | 36/93 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/203 (53%) | 96/203 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 4 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jana Kolodynska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Kolodynska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jana Kolodynska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jana Kolodynska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jana Kolodynska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jana Kolodynska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Kolodynska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Kolodynska | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jana Kolodynska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Kolodynska | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Kolodynska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Andrea Gamiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jana Kolodynska | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
3 | ||
Jana Kolodynska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Jana Kolodynska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jana Kolodynska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jana Kolodynska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Andrea Gamiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jana Kolodynska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jana Kolodynska vs. Andrea Gamiz - onderlinge wedstrijden
18.01.22 | 1e ronde | Jana Kolodynska | Andrea Gamiz | 6-4, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Florianopolis | Hard |
Jana Kolodynska form & Andrea Gamiz form
Jana Kolodynska - laatste wedstrijden
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tampico - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - scratch | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
24.09.23 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guangzhou - Hard | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
20.08.23 Finale | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
05.08.23 Finale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Andrea Gamiz - laatste wedstrijden
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
03.09.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rabat - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
25.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Barranquilla - Hard | ||||
02.11.22 2e ronde | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |