WEDSTRIJD
16.11.21 | Kwalif. | Jantje Tilbuerger | Lia Karatancheva | 7-5, 7-66 | W25 Naples | Clay |
STATISTIEKEN
Jantje Tilbuerger | Lia Karatancheva | |
1e Service % | 56/82 (68%) | 47/84 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/56 (54%) | 26/47 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/26 (46%) | 15/37 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/84 (51%) | 40/82 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/166 (51%) | 81/166 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Lia Karatancheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lia Karatancheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Lia Karatancheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lia Karatancheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Lia Karatancheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 1-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Lia Karatancheva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Lia Karatancheva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-2, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jantje Tilbuerger vs. Lia Karatancheva - onderlinge wedstrijden
16.11.21 | Kwalif. | Jantje Tilbuerger | Lia Karatancheva | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | W25 Naples | Clay |
09.11.21 | Kwalif. | Jantje Tilbuerger | Lia Karatancheva | 6-1, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Daytona | Clay |
15.06.21 | Kwalif. | Jantje Tilbuerger | Lia Karatancheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Sumter | Hard |
Jantje Tilbuerger form & Lia Karatancheva form
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Lia Karatancheva - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Angelina Voloshchuk | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Tamira Paszek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Wesley - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - scratch | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |