WEDSTRIJD
25.08.21 | 1e ronde | Jantje Tilbuerger | Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-3 | W25 Braunschweig | Clay |
STATISTIEKEN
Jantje Tilbuerger | Victoria Bosio | |
1e Service % | 73/93 (78%) | 77/102 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/73 (55%) | 40/77 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/20 (45%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 6/14 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/102 (51%) | 44/93 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/195 (52%) | 94/195 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Victoria Bosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Victoria Bosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Victoria Bosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Jantje Tilbuerger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Victoria Bosio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Victoria Bosio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jantje Tilbuerger | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Victoria Bosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jantje Tilbuerger | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Victoria Bosio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jantje Tilbuerger | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jantje Tilbuerger vs. Victoria Bosio - onderlinge wedstrijden
25.08.21 | 1e ronde | Jantje Tilbuerger | Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Braunschweig | Clay |
Jantje Tilbuerger form & Victoria Bosio form
Jantje Tilbuerger - laatste wedstrijden
W35 Naples - Clay | ||||
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hilton - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
04.07.23 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kocevje - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Hard | ||||
24.01.23 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Naples - Clay | ||||
10.01.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
09.11.22 2e ronde | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Victoria Bosio - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Bruna Melato | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Alice Rame | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
27.04.23 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
19.04.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 6-2, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 7-610, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 3e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |