WEDSTRIJD
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Jasmijn Gimbrere | Antonia Schmidt | 6-74, 6-2, 11-9 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmijn Gimbrere vs. Antonia Schmidt - onderlinge wedstrijden
01.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Jasmijn Gimbrere | Antonia Schmidt | 6-74, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Antonia Schmidt form
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Antonia Schmidt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |