WEDSTRIJD
29.11.21 | Kwalif. | Jasmijn Gimbrere | Corina Mader | 5-7, 6-2, 10-7 | W15 Lousada | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
13.05.95, 28 Jaar
13.05.95, 28 Jaar
Jasmijn Gimbrere vs. Corina Mader - onderlinge wedstrijden
29.11.21 | Kwalif. | Jasmijn Gimbrere | Corina Mader | 5-7, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Lousada | I. hard |
Jasmijn Gimbrere form & Corina Mader form
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Corina Mader - laatste wedstrijden
W15 Lousada - I. hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.21 Kwalif. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.21 1e ronde | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Aix - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
21.06.21 Kwalif. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 Kwalif. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Altenkirchen - Carpet | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.20 2e ronde | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.20 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.20 Kwalif. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.20 Kwalif. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 Kwalif. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - niet aangetreden | wedstrijd detail |