WEDSTRIJD
22.09.21 | 1e ronde | Jasmijn Gimbrere | Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-0 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Jasmijn Gimbrere | Ekaterina Vishnevskaya | |
1e Service % | 38/55 (69%) | 28/48 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 13/28 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/48 (60%) | 20/55 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/103 (62%) | 39/103 (38%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jasmijn Gimbrere | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jasmijn Gimbrere | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Jasmijn Gimbrere | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmijn Gimbrere | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmijn Gimbrere vs. Ekaterina Vishnevskaya - onderlinge wedstrijden
22.09.21 | 1e ronde | Jasmijn Gimbrere | Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Jasmijn Gimbrere form & Ekaterina Vishnevskaya form
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Ekaterina Vishnevskaya - laatste wedstrijden
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.02.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - scratch | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |