WEDSTRIJD
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Jasmijn Gimbrere | Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
05.03.97, 27 Jaar
05.03.97, 27 Jaar
Jasmijn Gimbrere vs. Vibhasree Gowda - onderlinge wedstrijden
30.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Jasmijn Gimbrere | Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Vibhasree Gowda form
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Vibhasree Gowda - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Losciale | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mayra Jovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Marina Popyrin | 4-6, 7-5, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heutschi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 0-5, - Vibhasree Gowda - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Monastir - Hard | ||||
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wissal Boudjemaoui | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Traub | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Tania Munteanu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alise Cernecka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raveena Kingsley | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Melis Yasar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nefeli Zafeiri | 1-6, 0-2, - Vibhasree Gowda - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-76, 0-3, - Vibhasree Gowda - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |