INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmijn Gimbrere vs. Nadine Keller - onderlinge wedstrijden
05.02.24 | Kwalif. | Jasmijn Gimbrere | Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W50 Edgbaston | I. hard |
18.05.21 | Kwalif. | Jasmijn Gimbrere | Nadine Keller | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Jasmijn Gimbrere form & Nadine Keller form
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Nadine Keller - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Maria Martinez Vaquero | 1-1, - Nadine Keller - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-2, Ranah Akua Stoiber - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, Miriana Tona - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sana Garakani | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |