WEDSTRIJD
07.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Jasmina Stoppel | Anna Schubries | 6-4, 3-6, 10-6 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Kazakhstan
03.05.02, 21 Jaar
03.05.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
01.02.94, 30 Jaar
01.02.94, 30 Jaar
Jasmina Stoppel vs. Anna Schubries - onderlinge wedstrijden
07.05.23 | 1e ronde van de kwal. | Jasmina Stoppel | Anna Schubries | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Jasmina Stoppel form & Anna Schubries form
Jasmina Stoppel - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Buchwald | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 7-63, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Maria Garcia Cid | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Kowalczyk | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Sepa | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selin Ovunc | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Sysoeva | 4-6, 7-62, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emelie Gabran | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicoleta Dascalu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Senli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Semra Aksu | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Anna Schubries - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Hrda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 0-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Collin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Candela Cimarra Munoz | 6-0, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Anna Perelman | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Porras Buezo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Duvanova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brittany Collens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Brittany Collens | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoe Yazawa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Anastasia Safta | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Beatrice Stagno | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Dement | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 7-62, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Keira Blackbeard | 7-62, 4-0, Keira Blackbeard - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail |