WEDSTRIJD
29.10.21 | Kwartfinale | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 6-4, 7-64 | Courmayeur | I. hard |
STATISTIEKEN
Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | |
1e Service % | 53/74 (72%) | 43/65 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/53 (72%) | 35/43 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/21 (67%) | 13/22 (59%) |
Benutte Breakpoints | 1/3 (33%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 17/65 (26%) | 22/74 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/139 (50%) | 70/139 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jasmine Paolini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dayana Yastremska | |
0-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Dayana Yastremska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmine Paolini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-3 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmine Paolini | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Dayana Yastremska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jasmine Paolini | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jasmine Paolini | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jasmine Paolini | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jasmine Paolini | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-4 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Jasmine Paolini | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Dayana Yastremska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jasmine Paolini | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Dayana Yastremska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jasmine Paolini | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jasmine Paolini vs. Dayana Yastremska - onderlinge wedstrijden
20.07.23 | 2e ronde | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Palermo | Clay |
18.05.23 | 2e ronde | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Florence | Clay |
12.10.22 | 2e ronde | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Cluj-Napoca | I. hard |
04.03.22 | Kwartfinale | Dayana Yastremska | Jasmine Paolini | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | Lyon | I. hard |
07.11.21 | 1e ronde | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Linz | I. hard |
29.10.21 | Kwartfinale | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Courmayeur | I. hard |
14.09.21 | 1e ronde | Jasmine Paolini | Dayana Yastremska | 7-65, 4-1, Dayana Yastremska - scratch | wedstrijd detail | Portoroz | Hard |
Jasmine Paolini form & Dayana Yastremska form
Jasmine Paolini - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Emma Navarro | 2-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Katie Volynets | 7-68, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
12.03.24 4e ronde | vs. Anastasia Potapova | 5-7, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 3e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Sorana Cirstea | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | Elena Rybakina - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 3e ronde | vs. Maria Sakkari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. Katie Boulter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Anna Blinkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
08.01.24 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.24 | vs. Caroline Garcia | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 | vs. Angelique Kerber | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.11.23 | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.11.23 | vs. Caroline Garcia | 7-66, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elise Mertens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lesya Tsurenko | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Petra Marcinko | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Dayana Yastremska - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 3e ronde | vs. Maria Sakkari | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Daria Saville | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Emma Raducanu | 0-4, - Dayana Yastremska - scratch | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-4, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 0-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Donna Vekic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
25.01.24 Halve finale | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 Kwartfinale | vs. Linda Noskova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 4e ronde | vs. Victoria Azarenka | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Emma Navarro | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Marketa Vondrousova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Maya Joint | 6-2, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Daria Saville | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Clara Burel | 7-63, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Anastasija Sevastova | 7-63, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
12.11.23 | vs. Suzan Lamens | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.23 | vs. Arantxa Rus | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |