Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
13.12.95, 28 Jaar
13.12.95, 28 Jaar
Jazmin Ortenzi vs. Anastasia Kuprina - onderlinge wedstrijden
12.03.19 | Kwalif. | Jazmin Ortenzi | Anastasia Kuprina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Jazmin Ortenzi form & Anastasia Kuprina form
Jazmin Ortenzi - laatste wedstrijden
Anastasia Kuprina - laatste wedstrijden
W15 Cancun - Hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Honoka Uchiyama | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
16.01.20 2e ronde | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Fernanda Brito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lima - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Daianne Hayashida | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.06.19 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.19 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Vilena Petrova | 3-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kadagidze | 6-2, 3-2, Anna Kadagidze - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.19 Kwalif. | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
Villa Del - Clay | ||||
14.11.18 2e ronde | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Heydi Doldan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Florencia Massardo Brain | Florencia Massardo Brain - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
03.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Eugenia Ganga | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
15.10.18 Kwalif. | vs. Arina Solomatina | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
03.10.18 1e ronde | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.10.18 Kwalif. | vs. Ekaterina Oborina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Holly Verner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Muazzez Demirci | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
12.06.18 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.06.18 Kwalif. | vs. Kseniya Yersh | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Shyianok | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
05.06.18 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 Kwalif. | vs. Vlada Zvereva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Chikalkina | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |