WEDSTRIJD
10.12.21 | Kwartfinale | Jazmin Ortenzi | Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Jazmin Ortenzi | Julia Stamatova | |
1e Service % | 64/84 (76%) | 47/78 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/64 (61%) | 24/47 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 11/31 (35%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/78 (55%) | 33/84 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/162 (58%) | 68/162 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jazmin Ortenzi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Jazmin Ortenzi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jazmin Ortenzi | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jazmin Ortenzi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jazmin Ortenzi | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Jazmin Ortenzi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Jazmin Ortenzi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Jazmin Ortenzi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jazmin Ortenzi vs. Julia Stamatova - onderlinge wedstrijden
10.12.21 | Kwartfinale | Jazmin Ortenzi | Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Jazmin Ortenzi form & Julia Stamatova form
Jazmin Ortenzi - laatste wedstrijden
Julia Stamatova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |