WEDSTRIJD
STATISTIEKEN
| Jazmin Ortenzi | Romina Ccuno |
1e Service % | 29/61 (48%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/29 (59%) | 13/24 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/32 (63%) | 11/26 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/50 (52%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/111 (57%) | 48/111 (43%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 |
| 0-0 | Romina Ccuno |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] |
Jazmin Ortenzi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] |
| 1-1 | Romina Ccuno |
0-0, 0-15, 30-40 |
Jazmin Ortenzi | 1-2 | |
0-0 |
| 1-3 | Romina Ccuno |
0-0, 15-0 |
Jazmin Ortenzi | 2-3 | |
0-0 |
| 3-3 | Romina Ccuno |
Jazmin Ortenzi | 4-3 | |
0-0, 15-0 |
| 5-3 | Romina Ccuno |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] |
| 6-3 | |
2 |
Jazmin Ortenzi | 0-0 | |
0-0 |
| 0-1 | Romina Ccuno |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] |
Jazmin Ortenzi | 1-1 | |
0-0, 0-15 |
| 1-2 | Romina Ccuno |
0-0 |
Jazmin Ortenzi | 2-2 | |
0-0, 0-15 |
| 3-2 | Romina Ccuno |
0-0 |
Jazmin Ortenzi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 |
| 4-3 | Romina Ccuno |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] |
Jazmin Ortenzi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 |
| 6-3 | |
Argentina
20.11.01, 22 Jaar
642 63
50941 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
01.09.02, 21 Jaar
760 41
28112 $
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jazmin Ortenzi vs. Romina Ccuno - onderlinge wedstrijden
Jazmin Ortenzi form & Romina Ccuno form
Jazmin Ortenzi - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay |
27.03.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Campinas - Clay |
20.03.24 1e ronde | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W15 Sao - Clay |
14.03.24 2e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
13.03.24 1e ronde | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
W15 Cordoba - Clay |
10.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
09.03.24 Halve finale | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | | wedstrijd detail |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | | wedstrijd detail |
07.03.24 2e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | | wedstrijd detail |
05.03.24 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | | wedstrijd detail |
W35 Buenos - Clay |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
25.01.24 3e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | | wedstrijd detail |
24.01.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | | wedstrijd detail |
22.01.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
W35 Buenos - Clay |
18.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
17.01.24 2e ronde | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
15.01.24 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
W15 Kursumlijska - Clay |
23.06.23 2e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | | wedstrijd detail |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
21.06.23 1e ronde | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Kursumlijska - Clay |
18.06.23 Kwartfinale | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
18.06.23 Halve finale | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | | wedstrijd detail |
17.06.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
17.06.23 1e ronde | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | | wedstrijd detail |
W25 Kursumlijska - Clay |
08.06.23 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
07.06.23 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Recife - Clay |
28.05.23 Finale | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
27.05.23 Halve finale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | | wedstrijd detail |
26.05.23 Kwartfinale | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
25.05.23 2e ronde | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
24.05.23 1e ronde | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
Romina Ccuno - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
W35 Buenos - Clay |
22.01.24 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 1-6, 6-4, 6-75 | | wedstrijd detail |
W35 Buenos - Clay |
16.01.24 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 2-6, 1-4, - Romina Ccuno - scratch | | wedstrijd detail |
W60 Vacaria - Clay |
12.12.23 1e ronde | vs. Solana Sierra | 0-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
11.12.23 Kwalif. | vs. Maria Luisa Oliveira | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
Uruguay - Clay |
04.12.23 Kwalif. | vs. Varvara Lepchenko | 6-73, 3-6 | | wedstrijd detail |
W25 Mendoza - Clay |
05.10.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
04.10.23 1e ronde | vs. Lara Diaz Zayas | 7-610, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Lujan - Clay |
26.09.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-73 | | wedstrijd detail |
W15 Lima - Clay |
24.08.23 2e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 7-5, 3-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
23.08.23 1e ronde | vs. Michela Castro Zunino | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
W40 Arequipa - Clay |
16.08.23 1e ronde | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W25 Junin - Clay |
03.08.23 2e ronde | vs. Maria Florencia Urrutia | 2-6, 6-1, 2-6 | | wedstrijd detail |
01.08.23 1e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
W25 Bragado - Clay |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 7-5, 1-6 | | wedstrijd detail |
27.07.23 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
26.07.23 1e ronde | vs. Josefina Estevez | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Rosario - Clay |
28.06.23 1e ronde | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 6-4, 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Buenos - Clay |
25.06.23 Finale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
24.06.23 Halve finale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
23.06.23 Kwartfinale | vs. Michela Castro Zunino | 6-3, 7-5 | | wedstrijd detail |
22.06.23 2e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 4-6, 7-64 | | wedstrijd detail |
21.06.23 1e ronde | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
W25 Guayaquil - Clay |
26.04.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
25.04.23 1e ronde | vs. Marines Holguin | 6-0, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Guayaquil - Clay |
19.04.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
18.04.23 1e ronde | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
Billie Jean - Clay |
14.04.23 | vs. Julia Riera | 0-6, 0-6 | | wedstrijd detail |
11.04.23 | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
W25 Sopo - Clay |
28.03.23 Kwalif. | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 1-6, 4-10 | | wedstrijd detail |