Argentina
20.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Chile
14.02.92, 32 Jaar
Bolivia
02.05.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Argentina
11.11.92, 31 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jazmin Ortenzi/Noelia Zeballos vs. Fernanda Brito/Sofia Luini - onderlinge wedstrijden
Jazmin Ortenzi form & Fernanda Brito form
Jazmin Ortenzi/Noelia Zeballos - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard |
11.08.21 1e ronde | vs. Saki Imamura/Himeno Sakatsume | 6-3, 5-7, 7-10 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
11.03.21 Kwartfinale | vs. Yekaterina Dmitrichenko/Viktoriya Petrenko | 2-6, 6-2, 6-10 | | wedstrijd detail |
09.03.21 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio/Matilde Paoletti | 6-1, 7-65 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
04.03.21 Kwartfinale | vs. Jessie Aney/Ingrid Martins | 2-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
02.03.21 1e ronde | vs. Cemre Anil/Madison Appel | 6-2, 7-64 | | wedstrijd detail |
W15 La - Clay |
12.08.19 Kwartfinale | vs. Maria Olivia Castedo/Gabriela Cortes Flores | 6-1, 7-63 | | wedstrijd detail |
12.08.19 Halve finale | vs. Heydi Doldan/Susan Doldan | 6-1, 7-61 | | wedstrijd detail |
12.08.19 Finale | vs. Romina Ccuno/Antonia Samudio | 6-2, 1-6, 10-4 | | wedstrijd detail |
W15 Santa - Clay |
05.08.19 Kwartfinale | vs. Valentina Ascarrunz/Sofia Velarde | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
05.08.19 Halve finale | vs. Fernanda Brito/Sofia Luini | 7-62, 6-73, 10-8 | | wedstrijd detail |
05.08.19 Finale | vs. Elizaveta Koklina/Anna Morgina | 6-1, 4-6, 11-9 | | wedstrijd detail |
05.08.19 1e ronde | vs. Camila Antonella Neyra/Arantxa Sanchez | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
Fernanda Brito/Sofia Luini - laatste wedstrijden
W15 Santiago - Clay |
30.09.19 1e ronde | vs. Ivania Martinich/Pauline Wuarin | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
W15 Buenos - Clay |
09.09.19 1e ronde | vs. Chiara Desia D'Abarno/Agostina Landa | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
09.09.19 Kwartfinale | vs. Eugenia Ganga/Raphaelle Lacasse | 2-6, 5-7 | | wedstrijd detail |
W15 Lambare - Clay |
19.08.19 Finale | vs. Montserrat Gonzalez/Noelia Zeballos | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
19.08.19 Kwartfinale | vs. Leyla Fiorella Britez Risso/Sarah Tami-Masi | 6-1, 6-1 | | wedstrijd detail |
19.08.19 Halve finale | vs. Elizaveta Koklina/Anna Morgina | 6-3, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Santa - Clay |
05.08.19 Halve finale | vs. Jazmin Ortenzi/Noelia Zeballos | 6-72, 7-63, 8-10 | | wedstrijd detail |
05.08.19 Kwartfinale | vs. Dolores Molina Portela/Julia Riera | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
Santa Margherita - Clay |
22.10.18 1e ronde | vs. Gabriela Ce/Eduarda Piai | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
Santa Margherita - Clay |
15.10.18 Halve finale | vs. Lea Boskovic/Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-10 | | wedstrijd detail |
15.10.18 1e ronde | vs. Gabriela Ce/Eduarda Piai | 7-64, 7-63 | | wedstrijd detail |
15.10.18 Kwartfinale | vs. Daniela Macarena Lopez/Thaisa Grana Pedretti | Daniela Macarena Lopez/Thaisa Grana Pedretti - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
Guayaquil - Clay |
13.08.18 Halve finale | vs. Gabriela Ce/Nadia Echeverria Alam | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
13.08.18 Finale | vs. Martina Capurro Taborda/Camila Romero | 7-65, 6-3 | | wedstrijd detail |
13.08.18 1e ronde | vs. Akilah James/Priyanka Shah | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
13.08.18 Kwartfinale | vs. Anastasia Reimchen/Aimee Tarun | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
Guayaquil - Clay |
06.08.18 Finale | vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira | 6-1, 6-0 | | wedstrijd detail |
06.08.18 1e ronde | vs. Fiona Codino/Nermeen Shawky | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
06.08.18 Kwartfinale | vs. Akilah James/Alexa Pitt | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
06.08.18 Halve finale | vs. Martina Capurro Taborda/Camila Romero | 7-63, 6-4 | | wedstrijd detail |
Hammamet - Clay |
11.06.18 Kwartfinale | vs. Ania Hertel/Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
11.06.18 Halve finale | vs. Petra Januskova/Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
11.06.18 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer/Elixane Lechemia | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
11.06.18 1e ronde | vs. Arabella Koller/Andreea Velcea | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
Hammamet - Clay |
19.09.16 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski/Fanny Ostlund | 6-3, 4-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
19.09.16 1e ronde | vs. Jeannine Hopfgartner/Magdalena Santer | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
Lins - Clay |
11.04.16 1e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia/Paula Perez Garcia | 0-6, 6-4, 10-8 | | wedstrijd detail |
11.04.16 Kwartfinale | vs. Barbara Gatica/Stephanie Petit | 6-2, 5-7, 6-10 | | wedstrijd detail |
Santiago - Clay |
09.12.13 Kwartfinale | vs. Cecilia Costa/Daniela Seguel | 3-6, 6-2, 10-12 | | wedstrijd detail |
09.12.13 1e ronde | vs. Ana Madcur/Guadalupe Perez Rojas | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |