WEDSTRIJD
18.10.19 | Kwartfinale | Jelena Ostapenko | Antonia Lottner | 6-1, 6-1 | Luxembourg | I. hard |
STATISTIEKEN
Jelena Ostapenko | Antonia Lottner | |
1e Service % | 22/40 (55%) | 38/49 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 14/38 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 2/11 (18%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/49 (67%) | 16/40 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jelena Ostapenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Antonia Lottner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jelena Ostapenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jelena Ostapenko vs. Antonia Lottner - onderlinge wedstrijden
18.10.19 | Kwartfinale | Jelena Ostapenko | Antonia Lottner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Luxembourg | I. hard |
Jelena Ostapenko form & Antonia Lottner form
Jelena Ostapenko - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 3e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Angelique Kerber | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
21.02.24 3e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.02.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
14.02.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 6-0, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Daria Kasatkina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Caroline Garcia | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Victoria Azarenka | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.01.24 3e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - I. hard | ||||
27.10.23 | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 | vs. Donna Vekic | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 6-3, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 3e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde | vs. Linda Noskova | Linda Noskova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde | vs. Eva Lys | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Antonia Lottner - laatste wedstrijden
Prague - Hard | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Arruabarrena | 7-65, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Kalinskaya | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
07.04.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
12.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.20 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 2-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lou Brouleau | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
21.01.20 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.01.20 Kwalif. | vs. Destanee Aiava | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Tatiana Golovin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Luxembourg - I. hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Jelena Ostapenko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Andrea Petkovic | 6-1, Andrea Petkovic - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.19 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Renata Voracova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Stojanovic | 0-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richel Hogenkamp | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Oona Orpana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |