WEDSTRIJD
17.03.21 | 2e ronde | Jenifer Anger | Seone Mendez | - niet aangetreden | W15 Gonesse | Clay |
STATISTIEKEN
France
19.12.01, 22 Jaar
19.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Jenifer Anger vs. Seone Mendez - onderlinge wedstrijden
17.03.21 | 2e ronde | Jenifer Anger | Seone Mendez | Seone Mendez - niet aangetreden | wedstrijd detail | W15 Gonesse | Clay |
Jenifer Anger form & Seone Mendez form
Jenifer Anger - laatste wedstrijden
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Janet Imbo Nloga | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Nele Niermann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.07.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 4-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Sol Faga | 6-0, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Sewing | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Sofia Nami Samavati | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Clarisse Aussert | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.22 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.22 Kwalif. | vs. Flavie Brugnone | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Barnett | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Rossi | 2-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
24.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.12.21 Kwalif. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eloise De Mooij | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.12.21 Kwartfinale | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.21 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 7-63, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.21 1e ronde | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Seone Mendez - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - scratch | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
16.02.24 2e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.07.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail |