WEDSTRIJD
14.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Jenny Duerst | Claudia Giovine | 6-1, 6-0 | W25 Grado | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jenny Duerst vs. Claudia Giovine - onderlinge wedstrijden
14.09.20 | 1e ronde van de kwal. | Jenny Duerst | Claudia Giovine | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Grado | Clay |
Jenny Duerst form & Claudia Giovine form
Jenny Duerst - laatste wedstrijden
Claudia Giovine - laatste wedstrijden
W15 Ortisei - I. hard | ||||
04.11.20 2e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.20 2e ronde | vs. Ines Murta | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.20 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
09.09.20 Kwalif. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Ziodato | 6-76, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
25.08.20 1e ronde | vs. Qinwen Zheng | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.06.20 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.20 1e ronde | vs. Alize Lim | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Indy De Vroome | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
19.11.19 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ortisei - I. hard | ||||
02.11.19 Finale | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.11.19 Halve finale | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.19 Kwartfinale | vs. Verena Hofer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.19 2e ronde | vs. Bojana Klincov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde | vs. Silvia Saccani | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Mariia Tkacheva | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Yukina Saigo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
25.09.19 2e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 7-67, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sezze - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |