WEDSTRIJD
12.09.19 | 2e ronde | Jesika Maleckova | Ana Sofia Sanchez | 6-2, 4-6, 7-5 | W25 Frydek | Clay |
STATISTIEKEN
Jesika Maleckova | Ana Sofia Sanchez | |
1e Service % | 32/84 (38%) | 72/105 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/32 (75%) | 48/72 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 31/52 (60%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/105 (43%) | 29/84 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/189 (53%) | 89/189 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Jesika Maleckova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 4-1 | |
0-0, 30-0 | ||
Jesika Maleckova | 5-2 | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A | ||
Jesika Maleckova | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Ana Sofia Sanchez | |
Jesika Maleckova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jesika Maleckova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-3 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
3-3 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0 | ||
Jesika Maleckova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jesika Maleckova | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Ana Sofia Sanchez | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jesika Maleckova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesika Maleckova vs. Ana Sofia Sanchez - onderlinge wedstrijden
03.05.22 | 1e ronde | Jesika Maleckova | Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Prague | Clay |
12.09.19 | 2e ronde | Jesika Maleckova | Ana Sofia Sanchez | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Frydek | Clay |
07.09.19 | Halve finale | Jesika Maleckova | Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Prague | Clay |
Jesika Maleckova form & Ana Sofia Sanchez form
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W75 Bellinzona - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liriza Selishta | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Ana Sofia Sanchez - laatste wedstrijden
W35 Boca - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Katrina Scott | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Martina Okalova | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Panna Bartha | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elysia Bolton | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Lea Ma | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Malkia Menguene | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Jasmin Jebawy | Jasmin Jebawy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 4-1, Agustina Chlpac - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ximena Garzon Martinez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Finale | vs. Maria Mateas | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail |