WEDSTRIJD
25.09.19 | 1e ronde | Jesika Maleckova | Nika Radisic | 7-5, 6-1 | W25 Brno | Clay |
STATISTIEKEN
Jesika Maleckova | Nika Radisic | |
1e Service % | 32/66 (48%) | 35/56 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/32 (69%) | 13/35 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/34 (41%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/56 (64%) | 30/66 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jesika Maleckova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-3 | Nika Radisic | |
0-0, 15-15 | ||
Jesika Maleckova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-3 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jesika Maleckova | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Nika Radisic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Jesika Maleckova | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-5 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Jesika Maleckova | 6-5 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Nika Radisic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jesika Maleckova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nika Radisic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Jesika Maleckova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Nika Radisic | |
Jesika Maleckova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jesika Maleckova vs. Nika Radisic - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 1e ronde | Jesika Maleckova | Nika Radisic | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Brno | Clay |
Jesika Maleckova form & Nika Radisic form
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Nika Radisic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Tkachenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-3, 3-0, Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anna Ureke | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 3-6, 7-61, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Aliona Bolsova | 0-6, 0-3, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 6-3, 5-7, 0-4, - Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
28.09.23 3e ronde | vs. Lois Boisson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Suana Tucakovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Julia Terziyska | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail |