WEDSTRIJD
23.01.20 | 1e ronde | Jessica Bouzas Maneiro | Camilla Rosatello | 6-3, 6-2 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Jessica Bouzas Maneiro | Camilla Rosatello | |
1e Service % | 30/51 (59%) | 27/49 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/30 (73%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/21 (33%) | 6/22 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/49 (59%) | 22/51 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-0 | |
0-0, 0-15 | ||
2-1 | Camilla Rosatello | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 5-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Camilla Rosatello | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Camilla Rosatello | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jessica Bouzas Maneiro vs. Camilla Rosatello - onderlinge wedstrijden
03.02.22 | 2e ronde | Jessica Bouzas Maneiro | Camilla Rosatello | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | W25 Manacor | Hard |
23.01.20 | 1e ronde | Jessica Bouzas Maneiro | Camilla Rosatello | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Jessica Bouzas Maneiro form & Camilla Rosatello form
Jessica Bouzas Maneiro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Finale | vs. Hailey Baptiste | 6-711, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 7-64, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 4-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Celine Naef | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sara Errani | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-61, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Camilla Rosatello - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-70, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Hina Inoue | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Sohyun Park | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Anca Alexia Todoni | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Carole Monnet | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-0, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
17.09.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 3e ronde | vs. Luca Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |