WEDSTRIJD
25.01.20 | Kwartfinale | Jessica Bouzas Maneiro | Mira Antonitsch | 4-6, 6-4, 6-2 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Jessica Bouzas Maneiro | Mira Antonitsch | |
1e Service % | 59/90 (66%) | 50/88 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/59 (73%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/31 (42%) | 20/38 (53%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/88 (42%) | 34/90 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/178 (52%) | 85/178 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 1-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
4-4 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 4-5 | |
0-0, 0-15 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
3-1 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-2 | |
3-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 3-2 | |
0-0, 30-0 | ||
4-2 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Jessica Bouzas Maneiro | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jessica Bouzas Maneiro vs. Mira Antonitsch - onderlinge wedstrijden
25.01.20 | Kwartfinale | Jessica Bouzas Maneiro | Mira Antonitsch | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Jessica Bouzas Maneiro form & Mira Antonitsch form
Jessica Bouzas Maneiro - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Finale | vs. Hailey Baptiste | 6-711, 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 7-64, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 4-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Celine Naef | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Panna Udvardy | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Sara Errani | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 7-61, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mira Antonitsch - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
02.09.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.20 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |