WEDSTRIJD
15.08.11 | Halve finale | Jia-Jing Lu | Emilie Bacquet | 6-0, 3-1, - scratch | Westende Middlekerke | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jia-Jing Lu vs. Emilie Bacquet - onderlinge wedstrijden
15.08.11 | Halve finale | Jia-Jing Lu | Emilie Bacquet | 6-0, 3-1, Emilie Bacquet - scratch | wedstrijd detail | Westende Middlekerke | Hard |
Jia-Jing Lu form & Emilie Bacquet form
Jia-Jing Lu - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail |
Emilie Bacquet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
02.12.13 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Riabtseva | 1-4, - Emilie Bacquet - scratch | wedstrijd detail | |
Fleurus - Clay | ||||
26.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Britt Geukens | - Emilie Bacquet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
10.10.11 1e ronde | vs. Beatrice Cedermark | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.10.11 2e ronde | vs. Alice Balducci | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
03.10.11 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.10.11 1e ronde | vs. Hazal Unlugenc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
26.09.11 1e ronde | vs. Matilda Hamlin | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Westende Middlekerke - Hard | ||||
15.08.11 1e ronde | vs. Steffi Distelmans | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.11 2e ronde | vs. Martina Gledacheva | 6-2, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.08.11 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 1-3, - Emilie Bacquet - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.11 Kwartfinale | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Koksijde - Clay | ||||
08.08.11 Kwalif. | vs. Alice Balducci | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.08.11 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Groenvynck | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rebecq - Clay | ||||
01.08.11 1e ronde | vs. Bernice Van De Velde | 4-6, - Emilie Bacquet - scratch | wedstrijd detail | |
Zwevegem - Clay | ||||
11.07.11 2e ronde van de kwal. | vs. Cindy Burger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brussels - Clay | ||||
04.07.11 1e ronde | vs. Anouk Delefortrie | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gonesse - Clay | ||||
21.03.11 1e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
14.03.11 1e ronde | vs. Natalie Piquion | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
28.02.11 1e ronde | vs. Ran Tian | 6-0, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.11 Kwalif. | vs. Nadejda Vassileva | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.11 1e ronde van de kwal. | vs. Janina Mistecky | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.11 2e ronde van de kwal. | vs. Agni Stefanou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
21.02.11 1e ronde | vs. Anna Arina Marenko | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.02.11 Kwartfinale | vs. Aminat Kushkhova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.11 1e ronde | vs. Mukhabbat Saidova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.11 2e ronde | vs. Fatima El Allami | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
07.02.11 1e ronde | vs. Anja Prislan | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Equeurdreville - I. hard | ||||
15.11.10 1e ronde | vs. Alix Collombon | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
08.11.10 1e ronde | vs. Nadiya Kolb | 2-6, - Emilie Bacquet - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
01.11.10 2e ronde | vs. Regina Husak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |