WEDSTRIJD
08.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Jia-Jing Lu | Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-0 | Zhengzhou | Hard |
STATISTIEKEN
Jia-Jing Lu | Ulrikke Eikeri | |
1e Service % | 25/52 (48%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 10/28 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/46 (65%) | 20/52 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/98 (63%) | 36/98 (37%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jia-Jing Lu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jia-Jing Lu | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Jia-Jing Lu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jia-Jing Lu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Ulrikke Eikeri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jia-Jing Lu vs. Ulrikke Eikeri - onderlinge wedstrijden
08.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Jia-Jing Lu | Ulrikke Eikeri | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Zhengzhou | Hard |
Jia-Jing Lu form & Ulrikke Eikeri form
Jia-Jing Lu - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 3e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail |
Ulrikke Eikeri - laatste wedstrijden
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 Kwalif. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toronto - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sunderland - I. hard | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |