WEDSTRIJD
10.11.21 | 1e ronde | Jiaqi Wang | Anna Ulyashchenko | 7-65, 3-6, 2-0, - scratch | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Jiaqi Wang | Anna Ulyashchenko | |
1e Service % | 41/76 (54%) | 60/97 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/41 (61%) | 38/60 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/35 (54%) | 15/37 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/97 (45%) | 32/76 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 88/173 (51%) | 85/173 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 7 |
Aces | 1 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Jiaqi Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Jiaqi Wang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Jiaqi Wang | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Jiaqi Wang | 1-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-5 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Jiaqi Wang | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Jiaqi Wang | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Jiaqi Wang | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Jiaqi Wang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Jiaqi Wang | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Jiaqi Wang | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Jiaqi Wang | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Jiaqi Wang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anna Ulyashchenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiaqi Wang | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 |
4 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jiaqi Wang vs. Anna Ulyashchenko - onderlinge wedstrijden
10.11.21 | 1e ronde | Jiaqi Wang | Anna Ulyashchenko | 7-65, 3-6, 2-0, Anna Ulyashchenko - scratch | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Jiaqi Wang form & Anna Ulyashchenko form
Jiaqi Wang - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Yidi Yang | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-5, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-4, - Jiaqi Wang - scratch | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Selina Dal | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 3-0, Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hanyu Guo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Mia Horvit | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Anna Ulyashchenko - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | - Anna Ulyashchenko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lais Mika Shibata | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Kylie Mckenzie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maribella Zamarripa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Bui | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 1-6, 6-1, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Scarlett Nicholson | 7-66, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Granby - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Eryn Cayetano | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Gagnon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Saskatoon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Cau | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, - Anna Ulyashchenko - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Lola Marandel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jiayu Xu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Yufei Ren | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail |