WEDSTRIJD
26.10.21 | Kwalif. | Jiaqi Wang | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Jiaqi Wang | Diana Maria Mihail | |
1e Service % | 31/60 (52%) | 17/32 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/31 (77%) | 8/17 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/29 (55%) | 2/15 (13%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/32 (69%) | 20/60 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/92 (67%) | 30/92 (33%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Jiaqi Wang | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Jiaqi Wang | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Jiaqi Wang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Jiaqi Wang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Jiaqi Wang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Jiaqi Wang | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Diana Maria Mihail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.08.00, 23 Jaar
15.08.00, 23 Jaar
Jiaqi Wang vs. Diana Maria Mihail - onderlinge wedstrijden
26.10.21 | Kwalif. | Jiaqi Wang | Diana Maria Mihail | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Jiaqi Wang form & Diana Maria Mihail form
Jiaqi Wang - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Yidi Yang | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Kamonwan Yodpetch | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-5, 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Malwina Rowinska | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Selina Dal | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Caterina Odorizzi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.12.23 Finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-4, - Jiaqi Wang - scratch | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Selina Dal | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Kwartfinale | vs. Tilwith Di Girolami | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 3-0, Yidi Yang - scratch | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Yidi Yang | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elyana Moonen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Hanyu Guo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Zongyu Li | 6-73, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Mia Horvit | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Diana Maria Mihail - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |