Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
11.01.00, 24 Jaar
10441 $
Jiho Shin vs. Ana Giraldi Requena - onderlinge wedstrijden
12.07.22 | Kwalif. | Jiho Shin | Ana Giraldi Requena | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Don | Carpet |
Jiho Shin form & Ana Giraldi Requena form
Jiho Shin - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |
Ana Giraldi Requena - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Mireia Sagrista Bermejo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 7-65, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ornella De Fazio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella De Micco Padula | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 2-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lavinia Luciano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariam Makashvili | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lidia Encheva | 7-65, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Costanza Traversi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Marie Villet | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.12.23 Kwalif. | vs. Meriem Makhlouf | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Romeo | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 7-65, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 7-5, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |