WEDSTRIJD
06.06.22 | 2e ronde van de kwal. | Jiho Shin | Shuqian Xu | 6-1, 7-5 | W25 Madrid | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
China
05.02.06, 18 Jaar
05.02.06, 18 Jaar
Jiho Shin vs. Shuqian Xu - onderlinge wedstrijden
06.06.22 | 2e ronde van de kwal. | Jiho Shin | Shuqian Xu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Madrid | Hard |
Jiho Shin form & Shuqian Xu form
Jiho Shin - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 0-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Alisha Reayer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Candela Yecora | 5-7, 1-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Olga Parres Azcoitia | 0-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Danielle Willson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Nora Ayala Serra | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
05.06.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-3, - Jiho Shin - scratch | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.04.23 Kwartfinale | vs. Martina Caregaro | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Chloe Noel | 3-6, 7-610, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Jenny Lim | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Schena Benamar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zi Yi Gao | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |
Shuqian Xu - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-73, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 6-0, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Silvia Alejo | 6-3, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Monlleo Ramos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niehua Tian | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Madison Frahn | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiayou Li | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kareisova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |