WEDSTRIJD
30.11.17 | 1e ronde | Jing-Jing Lu | Riko Sawayanagi | 5-3, - scratch | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Jing-Jing Lu vs. Riko Sawayanagi - onderlinge wedstrijden
30.11.17 | 1e ronde | Jing-Jing Lu | Riko Sawayanagi | 5-3, Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
19.10.17 | 2e ronde | Jing-Jing Lu | Riko Sawayanagi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Suzhou | Hard |
20.07.17 | 2e ronde | Jing-Jing Lu | Riko Sawayanagi | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | Tianjin | Hard |
09.07.17 | 1e ronde | Jing-Jing Lu | Riko Sawayanagi | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | Naiman | Hard |
Jing-Jing Lu form & Riko Sawayanagi form
Jing-Jing Lu - laatste wedstrijden
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Meiling Wang | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Yanan Hou | 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. I-Hsuan Cho | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-71, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Ke Ren | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
23.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiumeng Liu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nanchang - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Han Shi | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Huang | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuxuan Luo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jin Zhang | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jakarta - Hard | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 4-5, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80+H Le - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Mona Barthel | 0-4, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Saint - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Magali Kempen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Alicia Martial | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brasov - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, - Jing-Jing Lu - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
01.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-65, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 6-75, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-3, Jana Fett - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lexie Stevens | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
08.06.22 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 0-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |
Riko Sawayanagi - laatste wedstrijden
W25 Daegu - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Honoka Kobayashi | 6-72, 0-1, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Takayama | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ai Yamaguchi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Fry | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Berezov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Aoi Ito | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Nonthaburi - Hard | ||||
02.01.23 Kwalif. | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Tokyo - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yokohama - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Miyu Kato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Grass | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 3-6, 0-2, - Riko Sawayanagi - scratch | wedstrijd detail |