WEDSTRIJD
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Laure Line Glaude | 6-2, 6-4 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
United Kingdom
07.02.01, 23 Jaar
07.02.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belgium
26.08.01, 22 Jaar
26.08.01, 22 Jaar
Jizel Matos Sequeira Fernandes vs. Laure Line Glaude - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Jizel Matos Sequeira Fernandes | Laure Line Glaude | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Jizel Matos Sequeira Fernandes form & Laure Line Glaude form
Jizel Matos Sequeira Fernandes - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Denisa Hindova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nina Alibalic | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dilara Okur | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Sakiroglu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Marta Soriano Santiago | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laia Tarazona Peyro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Claudia Ferrer Perez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bohdana Bilokon | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soledad Fayos Capilla | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Aaddi Gupta | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Lanisek | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Melissa Boyden | 4-6, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 4-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Daphnee Mpetshi Perricard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gobetti | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Laure Line Glaude - laatste wedstrijden
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.20 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |