WEDSTRIJD
20.11.20 | Kwartfinale | Joanna Garland | Polina Bakhmutkina | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Joanna Garland | Polina Bakhmutkina | |
1e Service % | 17/34 (50%) | 20/39 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/17 (88%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 3/19 (16%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/39 (69%) | 9/34 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/73 (71%) | 21/73 (29%) |
Dubbele fouten | 1 | 9 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanna Garland | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Joanna Garland | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanna Garland | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanna Garland | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Polina Bakhmutkina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanna Garland vs. Polina Bakhmutkina - onderlinge wedstrijden
20.11.20 | Kwartfinale | Joanna Garland | Polina Bakhmutkina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Joanna Garland form & Polina Bakhmutkina form
Joanna Garland - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Celine Naef | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Darya Astakhova | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-710, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Astra Sharma | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Seone Mendez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lanlana Tararudee | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
15.10.23 Finale | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Hiromi Abe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Honoka Kobayashi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Natsuko Saegusa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sara Saito | 6-74, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nanaka Sato | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Alina Korneeva | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-1, Marina Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Arina Rodionova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Polina Bakhmutkina - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Inez Maria Kotlikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Chiara Girelli | 7-62, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Lackova | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Yasmine Kabbaj | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 6-2, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Martyna Kubka | 6-72, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Troisdorf - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Rumpf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 7-5, 7-614 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 Kwalif. | vs. Polina Pavlova | 6-75, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sude Ince | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachele Elisa Zingale | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |