WEDSTRIJD
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Joanna Tomera | Amira Bargaoui | 6-2, 6-0 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
France
04.08.99, 24 Jaar
04.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tunisia
12.08.04, 19 Jaar
12.08.04, 19 Jaar
Joanna Tomera vs. Amira Bargaoui - onderlinge wedstrijden
14.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Joanna Tomera | Amira Bargaoui | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Joanna Tomera form & Amira Bargaoui form
Joanna Tomera - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.04.21 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - scratch | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail |
Amira Bargaoui - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Carola Cavelli | 0-4, - Amira Bargaoui - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 3-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Klara Vaja | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Gulin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meriem Makhlouf | 3-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Heutschi | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Ristic | 3-6, - Amira Bargaoui - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Daria Frayman | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Senda Sayadi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naila Krifa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margaux Komano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Di Paola | 6-77, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viola Turini | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Selina Atay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Gouws | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yifei Huang | - Amira Bargaoui - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Jackson | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail |