WEDSTRIJD
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Joanna Tomera | Phillippa Preugschat | 6-3, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
France
04.08.99, 24 Jaar
04.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
20.09.02, 21 Jaar
20.09.02, 21 Jaar
Joanna Tomera vs. Phillippa Preugschat - onderlinge wedstrijden
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Joanna Tomera | Phillippa Preugschat | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Joanna Tomera form & Phillippa Preugschat form
Joanna Tomera - laatste wedstrijden
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Hering | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Veloso | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Marie Weissheim | 6-74, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Alice Battesti | 4-6, 7-67, 9-11 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
24.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aubane Droguet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jenifer Anger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vineetha Mummadi | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Petange - I. hard | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Podrez | 6-3, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oksana Selekhmeteva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
21.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.21 Kwalif. | vs. Tanysha Dissanayake | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.04.21 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Glanzer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Barakat Oyinlomo Quadre | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.04.21 Kwalif. | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 2-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-5, 3-1, Chelsea Vanhoutte - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail |
Phillippa Preugschat - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 1-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Fenton | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 6-1, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 6-2, 1-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linea Bajraliu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
05.05.23 Kwartfinale | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Tilde Jagare | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Stella Jurina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Victoria Rennert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 4-1, Duru Soke - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Teodorescu | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Pigato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Erwitte - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.08.22 1e ronde | vs. Anna Schubries | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Emilie Elde | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |