WEDSTRIJD
02.09.21 | 2e ronde | Joanne Zuger | Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 6-2 | W60 Collonge | Clay |
STATISTIEKEN
Joanne Zuger | Jessika Ponchet | |
1e Service % | 52/80 (65%) | 51/110 (46%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/52 (62%) | 31/51 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 24/59 (41%) |
Benutte Breakpoints | 7/17 (41%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 55/110 (50%) | 33/80 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/190 (54%) | 88/190 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 0 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanne Zuger | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jessika Ponchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Joanne Zuger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jessika Ponchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanne Zuger vs. Jessika Ponchet - onderlinge wedstrijden
02.09.21 | 2e ronde | Joanne Zuger | Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Collonge | Clay |
Joanne Zuger form & Jessika Ponchet form
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |
Jessika Ponchet - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-5, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Diane Parry | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Liv Hovde | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Tubello | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Marino | 7-65, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 7-65, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | - Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Heather Watson | - Jessika Ponchet - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 3-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Mai Hontama | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 7-66, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Simona Waltert | 4-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |