WEDSTRIJD
01.09.22 | 2e ronde | Joanne Zuger | Matilde Paoletti | 3-6, 6-1, 6-3 | W60 Collonge | Clay |
STATISTIEKEN
Joanne Zuger | Matilde Paoletti | |
1e Service % | 60/84 (71%) | 58/80 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/60 (68%) | 35/58 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/24 (38%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/80 (46%) | 34/84 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/164 (53%) | 77/164 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Joanne Zuger | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Joanne Zuger | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Joanne Zuger | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Joanne Zuger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Joanne Zuger | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Matilde Paoletti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Joanne Zuger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-3 | Matilde Paoletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Joanne Zuger vs. Matilde Paoletti - onderlinge wedstrijden
01.09.22 | 2e ronde | Joanne Zuger | Matilde Paoletti | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Collonge | Clay |
17.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Joanne Zuger | Matilde Paoletti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Solarino | Carpet |
Joanne Zuger form & Matilde Paoletti form
Joanne Zuger - laatste wedstrijden
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariapaz Ospina | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 3-6, 0-1, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
18.03.23 Halve finale | vs. Arantxa Rus | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
10.03.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maria Mateas | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Sophie Chang | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Irapuato - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.23 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivanna Yastremska | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pune - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Bhopal - Hard | ||||
22.01.23 Finale | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.23 Halve finale | vs. Valeria Savinykh | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.01.23 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Ankita Raina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Shnaider | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
11.12.22 1e ronde | vs. Jana Fett | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.22 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 4-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 0-4, - Joanne Zuger - scratch | wedstrijd detail |
Matilde Paoletti - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Malene Helgo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 1-6, - Matilde Paoletti - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
15.10.22 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.22 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.22 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.22 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |