Czech Republic
15.05.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Russia
26.01.02, 22 Jaar
Slovenia
19.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Croatia
03.01.01, 23 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Johana Markova/Nika Radisic vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - onderlinge wedstrijden
Johana Markova form & Darya Astakhova form
Johana Markova/Nika Radisic - laatste wedstrijden
W25 Torino - Clay |
09.07.21 Kwartfinale | vs. Lucia Bronzetti/Aurora Zantedeschi | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
06.07.21 1e ronde | vs. Ksenia Kolesnikova/Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
07.11.20 Finale | vs. Alica Rusova/Nina Stadler | 0-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
06.11.20 Halve finale | vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
05.11.20 Kwartfinale | vs. Lola Marandel/Sapfo Sakellaridi | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
03.11.20 1e ronde | vs. Axana Mareen/Gergana Topalova | 7-5, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Antalya - Clay |
06.03.20 Halve finale | vs. Ipek Oz/Melis Sezer | 4-6, 7-5, 7-10 | | wedstrijd detail |
05.03.20 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska/Despina Papamichail | 6-2, 5-7, 10-3 | | wedstrijd detail |
03.03.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens/Oana Georgeta Simion | 7-64, 6-2 | | wedstrijd detail |
W25 Trnava - I. hard |
14.02.20 Halve finale | vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc | 3-6, 1-2, - Johana Markova/Nika Radisic - scratch | | wedstrijd detail |
13.02.20 Kwartfinale | vs. Vlada Koval/Sofya Lansere | 7-62, 6-4 | | wedstrijd detail |
11.02.20 1e ronde | vs. Angelica Moratelli/Camilla Rosatello | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
11.11.19 Finale | vs. Ipek Oz/Viktoriya Petrenko | 6-4, 7-5 | | wedstrijd detail |
11.11.19 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko/Zeynep Sena Sarioglan | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
11.11.19 Kwartfinale | vs. Gebriela Mihaylova/Zinovia Vaneva | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
11.11.19 Halve finale | vs. Haine Ogata/Aiko Yoshitomi | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Hard |
04.11.19 Kwartfinale | vs. Dorka Drahota Szabo/Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 6-2, 10-4 | | wedstrijd detail |
04.11.19 Halve finale | vs. Karola Patricia Bejenaru/Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | | wedstrijd detail |
04.11.19 Finale | vs. Paula Arias Manjon/Francesca Curmi | 6-2, 4-6, 11-9 | | wedstrijd detail |
W15 Tucepi - Clay |
06.05.19 Kwartfinale | vs. Karolina Vlckova/Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 10-4 | | wedstrijd detail |
06.05.19 Halve finale | vs. Tamara Malesevic/Antonia Ruzic | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
06.05.19 1e ronde | vs. Greta Carbone/Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
01.04.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux/Joanne Zuger | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
W15 Antalya - Clay |
25.03.19 Halve finale | vs. Andreea Prisacariu/Joanne Zuger | 7-68, 5-7, 10-7 | | wedstrijd detail |
25.03.19 Finale | vs. Elena Malygina/Sohyun Park | 6-0, 6-0 | | wedstrijd detail |
25.03.19 1e ronde | vs. Gloria Ceschi/Alisia Stephanie Manolescu | 6-3, 6-0 | | wedstrijd detail |
25.03.19 Kwartfinale | vs. Julita Saner/Doga Turkmen | 7-63, 6-2 | | wedstrijd detail |
Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay |
06.11.20 Halve finale | vs. Johana Markova/Nika Radisic | 4-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
05.11.20 Kwartfinale | vs. Irene Lavino/Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 10-5 | | wedstrijd detail |
03.11.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 10-8 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
27.10.20 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | 6-0, 5-7, 4-10 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
18.11.19 Kwartfinale | vs. Ani Amiraghyan/Oana Smaranda Corneanu | 6-2, 6-4 | | wedstrijd detail |
18.11.19 Halve finale | vs. Alba Carrillo Marin/Celia Cervino Ruiz | 3-6, 6-3, 10-12 | | wedstrijd detail |
18.11.19 1e ronde | vs. Ali Collins/Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
20.05.19 Kwartfinale | vs. Ange Oby Kajuru/Laura Maluniakova | - Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - niet aangetreden | | wedstrijd detail |
20.05.19 1e ronde | vs. Lucia Malinak/Natalia Schwarcova | 6-4, 6-0 | | wedstrijd detail |
W15 Heraklion - Clay |
13.05.19 Halve finale | vs. Mariam Dalakishvili/Katsiaryna Skachkova | 6-3, 7-65 | | wedstrijd detail |
13.05.19 1e ronde | vs. Shahar Biran/Maya Tahan | 4-6, 6-3, 11-9 | | wedstrijd detail |
13.05.19 Kwartfinale | vs. Anamarija Spoljaric/Kristin Younes | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
13.05.19 Finale | vs. Anna Arkadianou/Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |