WEDSTRIJD
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Judith Perello Saavedra | Barbora Zaviskova | 6-1, 7-5 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
03.04.05, 18 Jaar
03.04.05, 18 Jaar
Judith Perello Saavedra vs. Barbora Zaviskova - onderlinge wedstrijden
13.02.23 | 2e ronde van de kwal. | Judith Perello Saavedra | Barbora Zaviskova | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Judith Perello Saavedra form & Barbora Zaviskova form
Judith Perello Saavedra - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Tatu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Madrid | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Alice Tubello | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Emma Lene | 2-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Shiho Akita | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Min Liu | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-73, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Anna Kubareva | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Marine Partaud | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Barbora Zaviskova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 1-6, - Barbora Zaviskova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucie Zasterova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Slaba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-5, - Barbora Zaviskova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kuharenko | 6-4, 6-75, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Ela Platenikova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Di Tommaso | 2-6, 7-63, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karen Marthiens | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Haavisto | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mia Mayerova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |