WEDSTRIJD
23.01.21 | Halve finale | Julia Avdeeva | Cristina Dinu | 6-4, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Avdeeva | Cristina Dinu | |
1e Service % | 38/70 (54%) | 57/91 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 33/57 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/17 (35%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/91 (49%) | 30/70 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/161 (53%) | 76/161 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 8 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Avdeeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Avdeeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Cristina Dinu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Avdeeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Julia Avdeeva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Avdeeva | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-5 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Avdeeva | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Cristina Dinu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Avdeeva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Avdeeva vs. Cristina Dinu - onderlinge wedstrijden
13.05.21 | 2e ronde | Cristina Dinu | Julia Avdeeva | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
23.01.21 | Halve finale | Julia Avdeeva | Cristina Dinu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
17.12.20 | 2e ronde | Cristina Dinu | Julia Avdeeva | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Julia Avdeeva form & Cristina Dinu form
Julia Avdeeva - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.24 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail |