WEDSTRIJD
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Julia Avdeeva | Ivana Sebestova | 6-4, 6-2 | W25 Jablonec | Carpet |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Avdeeva vs. Ivana Sebestova - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Julia Avdeeva | Ivana Sebestova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Carpet |
Julia Avdeeva form & Ivana Sebestova form
Julia Avdeeva - laatste wedstrijden
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Maria Mateas | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ormaechea | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.24 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |
Ivana Sebestova - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.24 Kwalif. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Jana Otzipka | 7-5, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-1, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Liza Simak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Tereza Smitkova | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzana Sopkova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-2, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 5-7, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Mia Ristic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Yana Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Tothova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |