WEDSTRIJD
21.01.21 | 2e ronde | Julia Avdeeva | Justina Mikulskyte | 7-64, 3-6, 7-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Julia Avdeeva | Justina Mikulskyte | |
1e Service % | 59/116 (51%) | 66/100 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/59 (63%) | 38/66 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/57 (46%) | 19/34 (56%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 7/11 (64%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/100 (43%) | 53/116 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/216 (49%) | 110/216 (51%) |
Dubbele fouten | 10 | 3 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Julia Avdeeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Julia Avdeeva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Avdeeva | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Avdeeva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Julia Avdeeva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Julia Avdeeva | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Avdeeva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Avdeeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Julia Avdeeva | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Julia Avdeeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Julia Avdeeva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Julia Avdeeva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Justina Mikulskyte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Julia Avdeeva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Julia Avdeeva vs. Justina Mikulskyte - onderlinge wedstrijden
01.02.21 | Kwartfinale | Julia Avdeeva | Justina Mikulskyte | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
21.01.21 | 2e ronde | Julia Avdeeva | Justina Mikulskyte | 7-64, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Julia Avdeeva form & Justina Mikulskyte form
Julia Avdeeva - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 7-62, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luna Vujovic | 1-0, - Julia Avdeeva - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Audrey Albie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
18.02.24 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-78, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 5-7, 6-70 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-4, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 6-74, 7-62 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 7-63, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Ella Seidel | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Anna Gabric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Alison Van Uytvanck | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Justina Mikulskyte - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
10.12.23 Finale | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |